» Strona główna » Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?


TOP – PLANT Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Woroch to firma rodzinna – mama, tata, dorosłe dzieci oraz grono oddanych i kompetentnych pracowników.

Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi, ponieważ żyjemy z tego, co jest naszą pasją. Ponadto – dostarczamy radości wszystkim, którzy potrafią czerpać ją z obcowania z żywymi roślinami. Każdy ogrodnik jest trochę próżny i łasy pochwał. My też. Nic nas nie cieszy tak, jak zadowolony klient (hurtownik, czy detalista – nieważne), bo on do nas wraca. Dlatego naszą ambicją jest zaoferować sadzonki niepowtarzalne i niekoniecznie drogie, a także zdrowe owoce, których urody i smaku się nie zapomina.

dipred-pl


Trzymamy się jednej zasady, którą polecamy również Państwu: wystrzegajmy się niekwalifikowanego materiału nasadzeniowego, który z dużym prawdopodobieństwem jest zainfekowany groźnymi patogenami (Phytophthora, Verticillium, a także nicieniami glebowymi). Nie łudźmy się – chore sadzonki to wyrzucone pieniądze.


logo-piorinKupując u nas sadzonki, mają Państwo pewność, iż są one zdrowe i ukorzenione – są pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa (posiadają paszporty). Jako jedyna firma w województwie zachodniopomorskim jesteśmy wpisani do Rejestru Szkółkarzy.

 


Z ogromną przyjemnością wsparliśmy pięciokilometrowy bieg pod hasłem „Pogoń raka” organizowany przez Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca oddział Szczecin.