Trwa przedsprzedaż sadzonek. Zamów teraz i zamroź stare ceny!
Twoje zamówienie zostanie wysłane na wiosnę, gdy nadejdzie dogodny czas na sadzenie.
Dostarczamy na terenie całej Polski

Kim jesteśmy?


TOP – PLANT Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Woroch

Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi, ponieważ żyjemy z tego, co jest naszą pasją. Marka TOP – PLANT została stworzona przez małżeństwo pasjonatów ogrodnictwa. Jesteśmy polską, rodzinną szkółką z tradycjami. Specjalizujemy się w sadzonkach truskawek, jak i samych owocach. Uprawą zajmujemy się od 4 pokoleń. Firma współtworzona jest przez zespół specjalistów, który zna się na rzeczy i chętnie doradzi, którą odmianę  truskawek wybrać oraz jak o nią dbać, aby cieszyć się udanymi plonami. Naszą ambicją jest zaoferować  zdrowe sadzonki oraz owoce, których urody i smaku się nie zapomina.

Nasze produkty charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale i również możemy się pochwalić, że używamy wyłącznie profesjonalnych nawozów proekologicznych, nie stosujemy herbicydów. Nasza technika produkcji jest dopracowana do perfekcji.

Nasze sadzonki trafiają do wielbicieli truskawek w blokach, działkowiczów oraz plantatorów w Polsce i zagranicą. Wysyłamy wszędzie. Każdy klient jest dla nas ważny, niezależnie od ilości sadzonek, którą zamawia. Zapraszamy również po detaliczne ilości!

dipred-pl


Trzymamy się jednej zasady, którą polecamy również Państwu: wystrzegajmy się niekwalifikowanego materiału nasadzeniowego, który z dużym prawdopodobieństwem jest zainfekowany groźnymi patogenami (Phytophthora, Verticillium, a także nicieniami glebowymi). Nie łudźmy się – chore sadzonki to wyrzucone pieniądze.


logo-piorinKupując u nas sadzonki, mają Państwo pewność, iż są one zdrowe i ukorzenione – są pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa (posiadają paszporty). Jako jedyna firma w województwie zachodniopomorskim jesteśmy wpisani do Rejestru Szkółkarzy.

 


Z ogromną przyjemnością wsparliśmy pięciokilometrowy bieg pod hasłem „Pogoń raka” organizowany przez Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca oddział Szczecin.