Prowadzimy już wysyłkę sadzonek!
Posadź teraz i miej gwarancję obfitych plonów.
Dostarczamy na terenie całej Polski.
Ochrona

Czy biała agrowłóknina jest tak dobra, jak o niej mówią?

Opublikowano kwiecień 3, 2024 at 5:58 pm przez / No Comments

Tak!

Chociaż my byśmy powiedzieli więcej – jest doskonała!

Szczególnie tam, gdzie uprawia się odmiany truskawek rodem z ciepłych krajów. W każdym sklepie ogrodniczym znajdziesz agrowłókniny o różnej szerokości i o różnej grubości. Wydatek to będzie niewielki, a korzyści spore.

Nic tak dobrze w bezśnieżne zimy nie zabezpieczy roślin truskawek przed mrozem, a zwłaszcza przed mroźnym wiatrem jak agrowłóknina. Dzięki niej niestraszne kwitnącym truskawkom wiosenne przymrozki (no, chyba że temperatura mierzona na wysokości kwiatów spadnie poniżej -5ºC).

Zastosowanie białej agrowłókniny to najtańszy sposób na przyspieszenie owocowania truskawek (czasem nawet o kilkanaście dni!). Śmiało można powiedzieć, że dla truskawek jest ona taką „bożą pierzynką”.

Nie żałujmy na nią pieniędzy Po białą agrowłókninę zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.sadzonki-truskawek.eu

Poradnik opracował: mgr inż. Krzysztof Woroch
Top-Plant Gospodarstwo Ogrodnicze
www.sadzonki-truskawek.eu*Ogrodnik od trzech pokoleń. Absolwent technikum ogrodniczego w Pruszczu Gdańskim oraz Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie (rocznik 1988); z profesjonalną uprawą truskawek związany od blisko 40 lat; wraz z małżonką (również absolwentką AR-T) prekursor wielkoobszarowej uprawy truskawek w woj. Kujawsko-Pomorskim, jak również jeden z wiodących producentów doniczkowanych sadzonek truskawek w kraju. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w trakcie licznych wyjazdów, m. in. do USA oraz krajów europejskich (Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Niemcy). Obecnie pomaga im czwarte pokolenie ogrodników, tj. troje dorosłych dzieci, absolwentów uczelni (w tym ogrodniczych).
 • Truskawka PEGASUS

  Odmiana średnio późn

  25,99 z VAT Zobacz Zdjęcia i Pełny Opis
 • Nawóz BIOHUMUS naturalny, uniwersalny do ziół 1L

  Nawóz BIO natura...

  15,50 13,50 z VAT Zobacz Zdjęcia i Pełny Opis
 • Truskawka Cantus – powtarzająca, 10 szt. sadzonek ukorzenionych

  Truskawka Cantus 10

  41,00 z VAT Zobacz Zdjęcia i Pełny Opis